Září 2013

Deníček-27.9.2013

28. září 2013 v 8:33 | koblížek79 |  Tajný diář
No...to se dozvíte v celém článku :))

Omluva

25. září 2013 v 16:39 | Se_ndra
Omlouvám se za neobíhání a nepsaní článků. JÁ ŽIJU! Ale už nebudu tolik psát, jelikož nemám co xD Ale psát ještě budu :) Na to nezapomeňte, ale ne každý den :) Jinak se nedivím že SBčka neobíhají, to je jasné, když já neobíhám tak nemůžu čekat komenty :) Jinak zítra a pozítří napíšu, se nebojte!!
We are Monster High:

Co by jste řekli na..

14. září 2013 v 9:08 | Se_ndra |  Tajný diář
Krásné ráno všem přeji,
rozhodla jsem se, že bych mohla něco podrobnějšího zjistit o W.I.T.C.H. Kdysi jsem o nich slyšela, ale moc mě nebrali, tak jako MH. Až potom jsem zjistila, že by to mohlo být zajímavé...na různých soutěžích jsem dostávala igelitku a půlka toho byli dárky z časopisů WITCH. Všechny jsem je vyhodila, zdáli se mi k ničemu. Také jsem včera zkoukla filmík WITCH a můj názor je -- stále ještě nedoplněný. Nevím, co si o tom mám myslet. Ráda bych si o nich založila blog. Chci je sledovat, docela jsou hezčí, než Barbie a Winx (nic proti Winx a Barbie!) prostě jedná se z půlky o Winx. Vím, že teď Witch skoro nikoho neberou, což je pravda...právě teď mi na stole leží penálek Wítch, který je naprosto špičákový :) Takže nevím.. Mám x Nemám?

My Little Pony jako Monster High

13. září 2013 v 21:20 | Se_ndra |  Obrázky, animace, fotky..
Moc se vám omlouvám za neaktivitu, hlavně si mě prosím vás affs nemažte! Myslela jsem, že s tímhle blogem zkoncuji, ale nakonec ne! :) Vlastně jsem ho chtěla smazat kvůli tomu, že už nemám peníze na monsterky. Nechápu, jak jsem mohla být tak hloupá! To nic neznamená! Monsterky budu sbírat i nadále! Až dneska mě to napadlo, v pátek 13.! Já na něj málem zapoměla, ale nakonec ne. Dostala jsem předčasný dárek k Vánocům...tašku přes rameno MH! Už jsem po ní toužila asi měsíc! Je na ní Lala a Spectra! Pokud ji taky chcete, můžete si jí koupit v Dráčiku, je jich tam na výběr strašně monstrózně moc! xD Jinak jsem čirou náhodou trefila na Katky Špičákové blog, monster-monsterhigh kde jsem našla tenhle obrázek:
I když mlp moc nemusím, tak tohle ještě ujde, ale jinak mlp...ne! xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
zdroj: monster-monsterhigh.blog.cz